WHATEVER DOESN'T KILL YOU
SIMPLY MAKES YOU... STRANGER
Hai, tedy ano, jsem to já

28. července 2017 v 21:36 | Keneu |  Miniatury
Blog mi už dvakrát mailoval, že se mu po mně stýská. A protože se momentálně/konečně/aktivně snažím vyléčit svoji potrefenou hlavu, potřebuju to vyrovnat a tvořit. Letní dobročinnost je za rohem a já se sotva zmůžu na haiku. Na které přichází chvíle právě teď.

Srpek měsíce
na rozcuchaných vlasech
Dotek tak chladný
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 strigga strigga | 28. srpna 2017 v 16:52 | Reagovat

Awwww *_* Keneu píše!
Teda jako, ne že bych Tě nečetla na DMD, ale ten blog tomu prostě nějak chybí.. je to takový útočiště, domeček, kam se člověk chodí schovat před světem.. no, prostě mám radost :)
Zajímavý, jak osmi slovy dokážeš vyvolat tak silnej dojem. Přiznám se, že se mi málokdy nějaký haiku líbí, většinou mě na nich štve, že jen "nakousnou" atmosféru a ta nemá možnost zaznít naplno.. jako když letním večerem zafouká vítr, zablýskne se a nezačne pršet. Haiku se prostě musí umět, aby byly opravdu dobrý. A ve mně tohle dokázalo vyvolat zak jasnej a silnej obraz, že mi to úplně stačí a nic víc nepotřebuju. :)

2 Keneu Keneu | 28. srpna 2017 v 20:01 | Reagovat

Ježkovy zraky, komentář na blogu! A ještě navíc od striggy! Děkuji moc za něj. Já mám naopak vždycky obavy, že toho tam rvu moc. Má dějová haiku by se měla ukazovat jako odstrašující příklad toho, co haiku není. :D
Máš pravdu, blog má stále něco do sebe :) Ale mám teď v záloze jen jedno norské haiku, spánkový deficit a příliš málo času do zveřejnění dobročinnosti... Pak bych sem ráda sepsala něco o tom Norsku. A kdo ví... nápadů je fůra.

3 strigga strigga | 30. srpna 2017 v 13:33 | Reagovat

To jsme na tom podobně. Já rozepsala jednu sci-fi povídku (zatím mám jednu stránku, ehm :D) a něco málo k Balkánu, ale ani jedno jsem nedokončila. I když to Bulharsko bych dodělat chtěla. Těším se na norský haiku (doufám, že není norsky) i na Norsko samotný!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama