WHATEVER DOESN'T KILL YOU
SIMPLY MAKES YOU... STRANGER
Slashuju vše, co se hýbe

4. června 2014 v 22:21 | Keneu |  Myšlenkování
Když jsem začala číst slash, zjistila jsem, že má tendenci prosakovat. Hlavně do myšlenek. Pak jsem se dala na slashování takových těch párů, u kterých mi to bylo jasné ještě dřív, než jsem o slashi vůbec slyšela. Jako třeba Vidět srdcem. Pak jsem se dostala do fáze "slashuju vše, co se hýbe".
Krátce po vypuknutí této fáze jsem si konečně přiznala, že slash není jen ta věc ve fanfikci, ale i dost podstatná část mého života. Teda femmeslash, abych byla přesná. Ano, jsem na holky. Mamka si myslí, že z toho ještě vyrostu, ale na rovinu: nemyslíte, že jsem velká až moc? :)
No a potom došlo k tomu nejvtipnějšímu odhalení, kvůli kterému to píšu. Možná už jste ode mě někdy slyšeli něco o mém bratru Keneurovi. Třeba ten nadšený předešlý článek. Nebo jste letos v dubnu četli jeho životopis. Každopádně moje myšlenky, vlastně rozhovor s mým dětským já, se ubíraly zhruba tímto směrem:
já: Takže Keneur je král, jo?
já - 10 let: No jasně. Tys o tom pochybovala?
já: Já pochybovala o kdečem. Jen se ujistím: ten mladej pitomeček, kterého při prvním setkání s králem Fulgorem nenapadlo nic lepšího, než na něj zaútočit, je teď králem po něm? Proč?
já - 10 let: No, Fulgor vlastní děti neměl -
já: hm...
já - 10 let: -a Keneura si dost oblíbil -
já: Ahá! Tak teď už je mi to úplně jasné!

Jen bych ráda podotkla, že z Keneurovy strany to byla taková ta antická společenská homosexualita, protože někdo v naší rodině to potomstvo zajistit musí. Jo a tím se dostávám ke svému mařenímu alteregu. K Alexandře.
Když jste něco mezi autorem příběhu a zároveň hlavním aktérem, který má schopnost vidět do budoucna, řeklo by se, že si můžete pěkně uhrabávat cestičku před sebou. Bylo mi tedy záhadou, proč jsem se "rozhodla" zabít Alexandřina potenciálního manžela. Tak teď už to vím. Co bych si s ním počala... :)
A tohle zjištění mi pomohlo nahlédnout v příběhu zase o kousek dál, tam, kde jsem ještě nebyla. Budiž sláva.

PS: mezi zkouškovým a odjezdem na Festival fantazie sem zkusím nacpat své příspěvky k letošnímu DMD. Ale nějak jsem to nedávala. Pokud se chcete mrknout s předstihem, jsou tady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama