WHATEVER DOESN'T KILL YOU
SIMPLY MAKES YOU... STRANGER
Únor 2011

Bad Wolf

28. února 2011 v 21:39 Veršoidní výplody
Vyhlásila jsem dnes jaro a znovu začala chodit běhat. Pozdravují vás hvězdičky.
Za veršoidní výplod může především Doctor Who (a trochu Dogma - kdo pozná to, má malé bezvýznamné plus).
A pokud jen procházíte a poezie vám nic neříká, přece ji zkuste. Alespoň jednou v životě...


Vy si pijete, že jsem omyslný!!!

26. února 2011 v 23:38 | Keneu |  Bylo, nebylo
[založení rubriky Citace týdne, která byla velmi brzy zrušena]

Původně to měla být vždy jedna hláška z celého týdne, zachycená v éteru, ve vnějším světě, v knize, na netu a doprovázená "správnou" citací knihy, webu etc. Správně to nebude, označení, co je citovaný text je hvězdičkama, takže chápete úroveň, že...
Už během prvního týdne se vyskytly takové věci, že jsou hodny zapsání všechny.


Vskutku vzrušující víkend

14. února 2011 v 0:03 Bylo, nebylo
To byl zase víkend za všechny prachy. A myslím to pozitivně i negativně zároveň.

Páteční čtyřhodinnová výuka se smrskla do dvaceti minut ("No když nejede ten internet..."), tak jsem u mamky v práci trhala známky (Díky, Vlahoši, díky!), navštívila kamarádku a vůbec se všemožně snažila oddálit návrat domů.
Abyste rozuměli, můj dědeček si pořídil DVD přehrávač a já jsem mu ho měla jít zapojit. A naučit ho s ním zacházet... Zkoušeli jste někdy vysvětlit komukoli nad šedesát, co je to interaktivní ovládání? Ne? Buďte rádi. Mamka si ze mě dělá legraci, že takhle budu brzo učit ji... Když si představím rychlost technického vývoje... Oh my fluffy guineapig!

Večer jsme si s Rebelkou pustily film Mělký hrob (Shallow Grave), v domnění, že je to komedie. Je to komedie. A taky thriller a krimi a drama. A je tam k vidění devátý Doctor, Obi-Wan Kenobi, šerif z Nottinghamu a další. Reb to zcela vystihla větou: "Bylo to úžasné, ale už to nikdy nechci vidět." Zimomriavky mám ještě teď, ačkoli jsme to následně kompenzovaly Četnickýma humoreskama (Elánius, Karotka, lidožravý plameňák Vetinari etc.) a reklamou na CocaColu. Ráda bych řekla, že už u ní nebrečím, ale asi by to nebyla úplně pravda. A abych úpadek své mysli završila, pustila jsem si kolem půlnoci "film" Barbie a kouzelný módní salón. Headdesk...

V sobotu jsme jely (Rebelka, Titany a já) navštívit sražené slasherky, v čele s Blanch. Pokecaly jsme, popily (Keneu vypila dvě velká piva! "Keneu je velká holka!" řekla moje máma.) a odpluly domů (vlakem).

V neděli pokračovala má dévédéčková anabáze stvořením několikastránkového návodu Jak si pustit film. Ale musím říct, že se dědeček snažil. 8+)

A když se konečně vrátili naši z víkendu, vyšlo najevo, že celý víkend nejel mrazák, ve kterém máme maso z půlky prasete. Někdy uprostřed jeho kontrolování a omývání Vom prohlásil něco v tom smyslu, že musí být dost hrozný, když někoho zabiješ a ve vaně rozporcuješ, tak se toho pak zbavovat... Že to snad ani nemá smysl někoho zabíjet. Toliko k tomu, že na Shallow Grave už NEBUDU MYSLET.

Hele, pondělí! No fuj!
Takže dobrou!

Paní, vy jste asi něco pila...

6. února 2011 v 20:52 Veršoidní výplody
...pletete si mě s císařem!

Vom je nějaký podezřele hodný. Asi bych mu měla pro to pivo jít častěji.

Paranoia rulez!!! Bojím se už vážně všeho a každýho. Třeba poprosit mamku o zaplacení školnýho. Magor.

Aby to nebyly jen výplody, hážu sem tohle. Je to má facebooková básnička na pokračování. Ale zatím má jen dvě sloky.

Jedno přání
K uzoufání
A splnění není k mání

Jedno přání
Bez přestání
Ruší bdění ruší spaní

"Zdravý člověk má spoustu přání, nemocný jen jedno." Chudák autor asi myslel přání uzdravit se. Ne, bohužel, tudududum... "Different different as it can be!"

Asi bych si měla přečíst tu úžasnou příručku z Roku. Anebo vyměnit Severuse - manžela za Severuse - otce. Anebo přestat číst Rok, protože ho hrozně vztahuju na sebe... Anebo začít abstinovat. Ne, to je blbost. Sklenička červeného mě nepoloží, mě položí vlastní hlava.

Howk.