WHATEVER DOESN'T KILL YOU
SIMPLY MAKES YOU... STRANGER
Kuk!

20. srpna 2008 v 17:16 |  Bylo, nebylo
V rychlosti shrnu, co jsem chtěla napsat v několika článcích.
Po návratu z FF jsem se převážně flákala doma - hrála Activity (s Rebelkou, Miggem, Skřítětem a jejím bratrem), četla si, brouzdala po netu a psala. S mamkou jsme byly na výletě, který jsem měla slíbený necelých deset let (Znáte někdo jedovnickou "fialovou" restauraci? A víte, jak dobře tam vaří?).
Nastoupila jsem na brigádu a na tři týdny se ponořila do kopírování rodokapsů a tvoření zasedacích pořádků na dispečingu cestovní kanceláře. Součástí brigády byla pomoc na festivalu keltské hudby Lughnasad. Už popáté jsem se tedy vypravila na hrad Veveří, a to v doprovodu Titany, kterou jsem zlanařila, aby tam šla se mnou. Festival proběhl v pohodě a táááááákováhle bouřka nepřišla, i když to někteří tvrdili. A domů jsem si přivezla nádherné hádě. Namalované japonským práškem na ruce.
Po brigádě jsme s mamkou odjely do Vídně. Zájezd byl určen pro lidi na in-linech, my si vymyslely program vlastní. V sobotu jsme prošly centrum (Vídeň je jakási "suchá", alespoň než začne pršet), večer jsem se proletěla na řetízkáči v Prátru a v něděli jsme navštívily Schönbrunn.
O víkendu akce našich známých (některé jsem neviděla přes čtyři roky, ale stejně nechápu, proč se všichni divili mé výšce) a v úterý výlet do Olomouce (zkontrolovala jsem Skřítěti vysokou školu a příhodnost města ke studentskému životu - dobrý).
V pátek nám vymění okna. Až to uklidíme, tak bude zbývat už jen krůček ke čtvrťáku...
Zvláštní je, že se cítím jako ta dáma tančící mezi barevnými balonky, kterou jsme viděly v Olomouci na obrázku (ne, nebyl to Pennywise, Reb). Strašně dobře, pozitivně, v pohodě. A myslím, že mi to vydrží hodně dlouho.
"Veselí lidé se dopouštějí více bláznovství než smutní, smutní zato větších." (Heinrich von Kleist)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama